KONST / Litografier / Litografi 8805062
nr 880 5062
Pierre Olofsson
(1921-1996), Sverige
Litografi, Pierre Olofsson (1921-1996), Kompostion, signerad 255/260
Pierre Olofsson, svensk målare, tecknare, grafiker född 1921 i Paris, död 1996.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 10 mars 2014
kl 21:02:02
800 kr
800 kr
1.100 kr
Pierre Olofsson
Läs mer om Pierre Olofsson